• Praca architekta, projektanta jest naszą pasją. Nasza pracownia projektowa istnieje od 2006 roku.
  • Wszystkie sprawy są organizowane przez nas rzetelnie i profesjonalnie do efektu końcowego.
  • Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w opracowaniu dokumentacji oraz odpowiedni dobór rozwiązań zgodnie z przepisami. 
  • Zapewniamy obsługę na etapie projektowania oraz pośredniczymy podczas procedur administracyjnych do PNB i po otrzymaniu PNB.
  • W kwestii  wykonywanych projektów budynków, wnętrz i małej architektury efektywnie wykorzystujemy rozwiązania dostępne w budownictwie.
  • W naszej pracy najważniejsze jest spełnienie wymagań inwestora w poszanowaniu przepisów technicznych i administracyjnych.
  • Podnosimy kwalifikacje, co przekłada się na rzetelną obsługę klienta podpartą referencjami.
  • W celu omówienia projektu, dokumentów i wyceny, umawiamy się z Państwem na spotkanie w pracowni. Na życzenie prezentujemy referencje od inwestorów.

mgr inż. architekt SANDRA KRONOWSKA

MPOIA, Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
wpis w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów MP-1724

Architekt, ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Specjalizuje się w zakresie planowania przestrzennego i urbanistycznego, budynków użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, projektów wnętrz i konserwacji zabytków. Obecnie należy do MPOIA.

dr inż. architekt DARIUSZ KRONOWSKI

MPOIA, Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
wpis w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów MP-1449

Architekt, ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Specjalizuje się w projektowaniu budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, a także energooszczędnych, pasywnych oraz budynków w technologii kanadyjskiej i planowaniu przestrzennym. Obecnie należy do MPOIA  oraz SARP. Doktorat p.t. "Kształtowanie formy architektonicznej w krajobrazie górskim" pod kierunkiem prof. zw. inż. arch. Wojciecha Kosińskiego na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Otrzymał tytuł doktora nauk technicznych w zakresie architektury i urbanistyki. Oprócz pracy projektowej prowadzi ćwiczenia i wykłady ze studentami z zakresu projektowania zespołów mieszkaniowych, śródmieść i kompozycji urbanistycznej w katedrze Architektury i Urbanistyki na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.